Vindere - NØRHALNE VISER KUNST 2010:

Navne på vindere vil kunne ses her efter søndag, den 7. februar kl. 20

Hvis du har vundet og ikke var til stede ved udtrækningen, vil vi sende en mail til dig, hvis du har oplyst denne på lodsedlen.

 

Kunstner
Vinder

Ane Marie Sunds

Elsebeth Sørensen, Støvring

Anny Svendsen

Svend Hansen, Hjørring

Benita Mølgaard

Edel Landgrebe, Vodskov

Birgit Stentoft Pedersen

Kirsten Poulsen, Nørresundby

Birgith Villadsen

Tove Tim Christensen, Storvorde

Birgitte Arboe Mogensen

Bodil Nielsen, Storvorde

Birgitte Skov Sanden

Frank Ejlertsen, Vodskov

Catherine Collart

Inger Henrichsen, Hals

Charlotte Winberg Madsen

Jane Krogh, Gandrup

Christian Lomborg

Birgitte Konnerup, Aabybro

Elin Mørch

Jette Wesenberg, Brønderslev

Erik Boye Sørensen

Inge Jørgensen, Hjallerup

Erla Dal Mørch

Ingrid M. Sørensen, Brønderslev

Glenni Andersen

Uffe Brem, Aalborg

Hanne Kathrine Krogstrup

Tove Erichsen, Aalborg

Helle Kroer

Poul Østergaard, Nørhalne

Henning Christensen

E. Spaanheden, Aalborg

Jane Møller Jensen

Lilly Bjerregaard, Aalborg SØ

Jeanette Thierry Schultz

Kurt Svendsen, Biersted

Jeppe Krogstrup Jensen

Gurli Brogaard, Aalborg

Jes Vestergaard

Erik Hansen, Pandrup

Jette Petersen

Ingrid Nielsen, Tranum

Johanne Pallisgaard

Illona Krejner, Skørping

Karin Kildedal

Helle Dybbro Mortensen, Gistrup

Lajla Holm

Christian Sørensen, Løkken

Lars Stender

Jens Albertsen, Vadum

Leif Grønhøj

Agnethe Andersen, Vestbjerg

Lene Morville

Kirsten Schwarz, Aabybro

Lene Purkær Stefansen

Anni Jacobsen, Vodskov

Lisbeth Larsen

Jette Bruun Hansen, Aabybro

Lone Graver Simonsen

Kurt Gøkler, Aalborg

Lone Hagedorn

Bodil Bach, Vodskov

Lotte Lyngsø

Susanne Nedergaard, Aalborg

Louise Maagaard

Anne Lene Buur, Svenstrup

Margrethe Christensen

Ketty Vadsholt, Ulsted

Mette Bach

John Hein, Vodskov

Niels Lambert Mortensen

Annette Kirk, Hjermitslev

Oscar Vela

Inger Søndergaard, Aabybro

Pia Krarup

Årny Gunnarsdottir, Vodskov

Preben T. Madsen

Margit Schou, Nibe

Sanne Friis

Karen Christensen, Aabybro

Simon Aaen

Jørgen Hasager, Fjerritslev

Susan Vivi Sørensen

Diana Jørgensen, Brovst

Susanne Krebs

Ingolf Hvilsom, Vadum

Tine Lilholt

Flemming Grønborg, Aalborg SV

Trine Coltau

Elin Mortensen, Aabybro

Trine Schultz

Dan B. Christensen, Nørresundby

Ulla Aaen

Laila Ottesen, Aabybro

Vibeke Leighton

Jonna Nielsen, Vadum

Vibeke Sunde

Iben Fyllgraf, Aabybro

Vibeke Wallin

Jytte Kristensen, Nørhalne

Vita Pedersen

Villadsen, Aalborg

Werner Dresfeldt

Grethe Jacobsen, Biersted

Zita Hansen

Mette Christensen, Aabybro

 

Se alt om Nørhalne Viser Kunst her

Kalender:

7. februar -
27. marts
Ulla Severinsen


 

   

IFN's Kunstvenner
Trine Schultz
Skaggårdsvej 40, Nørhalne
9430 Vadum
tlf.: 2091 0106

KLUBHUSET
GUSTAV ZIMMERSVEJ 27
NØRHALNE

GRATIS ADGANG

ÅBNINGSTIDER
Generelt når hallen er åben
og efter aftale